FotowoltaikaOferujemy kompleksowe usługi w zakresie realizacji inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne, zarówno instalacje umiejscowione na budynkach jak i naziemne. Inwestycja w fotowoltaikę stanowi realną szansę na stworzenie biznesu, który będzie doskonałym generatorem dochodu pasywnego i zabezpieczeniem finansowym dla firmy, instytucji i rodziny, a także wpłynie korzystnie na zużycie energii pochodzącej z sieci w Państwa gospodarstwie domowym.


Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji z zakresu fotowoltaiki na wszystkich jej etapach, tj. stworzenia koncepcji, wykonaniem szczegółowej analizy due diligence, weryfikacji warunków nasłonecznienia na terenie inwestycji, kalkulacji kosztochłonności inwestycji wraz z wykonaniem prognoz zysków dla inwestora, etapem projektowym oraz fazą realizacji, aż do oddania przedsięwzięcia "pod klucz" i stałego monitoringu pracy elektrowni. Korzystamy z najbardziej efektywnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań produktowych. Wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów pozwala na optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności samego przedsięwzięcia.


Specjalizujemy się w realizacjach o różnej wielkości, począwszy od systemów przydomowych po farmy fotowoltaiczne i instalacje na dachach i budynkach.


Posiadamy indywidualne oferty i rozwiązania systemowe dla:

  • klientów indywidualnych (przydomowe instalacje fotowoltaiczne, wolnostojące farmy (elektrownie) fotowoltaiczne, instalacje na systemach nadążnych)

  • firm i przedsiębiorstw (instalacje na dachach i budynkach, unikatowe zagospodarowanie gruntów przedsiębiorstw pod systemy fotowoltaiczne)

  • instytucji samorządowych (instalacje na dachach i budynkach użyteczności publicznej, prace termomodernizacyjne, analizy i koncepcje strategiczne związane z OZE)


    S&P Group jest wykonawcą skomplikowanych inwestycji hybrydowych (wiatrowo - słonecznych), a także kogeneracyjnych, zarówno dla prywatnych odbiorców jak i dla firm. Dwudziestoletnie doświadczenie naszych ekspertów w branży OZE pozwala nam na prowadzenie w tym obszarze zaawansowanych badań, które pozwalają na minimalizowanie ryzyka inwestycji.

  •